Lot 3 tagua nødder handcarved perle armbånd, håndlavede smykker
Kategori
Armbånd
Status
Aktiv
Betalingsmetoder
- Paypal
- Moneygram
- Bank Wire
fragt pris
- DK shipping pris: 41.17 kr.
- International shipping pris: 41.17 kr.
leveringstid
15-30 dage med gyldigt online tracking
vender tilbage
returnerer accepteret
køber beskyttelse
garanti på for modtagelsen eller penge tilbagebetaling
Tagua bracelet kollektion med et blomster design. Tagua er blevet skåret ned og anbragt i en særlig måde at skabe denne blomst design. Tagua mere ligner muslingeskaller. Otte fantastiske farver er der for dig at vælge. De har alle naturlige brune mønstre.