Masse 6 par farve keramisk håndlavede øreringe flot ornament smykker butikker
Kategori
Øreringe
Status
Aktiv
Betalingsmetoder
- Paypal
- Moneygram
- Bank Wire
fragt pris
- DK shipping pris: 41.17 kr.
- International shipping pris: 41.17 kr.
leveringstid
15-30 dage med gyldigt online tracking
vender tilbage
returnerer accepteret
køber beskyttelse
garanti på for modtagelsen eller penge tilbagebetaling
Disse dejlige keramiske øreringe er håndlavede. Forskellige former og farver har været anvendt til at skabe disse unikke design. Designet i form af dinglende øreringe, vil de passer til enhver person, som de er en af moderat længde. Hvert par har 2-3 farver blandet sammen og design af blomster skåret. Øreringene har en meget blank overflade, hvilket gør dem perfekte til en helt speciel aften.