#184
Etniske tibetanske væg dekorationer lavet af metal, dejlig orientalsk kunst til salg
Pris 123.52 kr.
Kategori
Håndværk
Status
Aktiv
Betalingsmetoder
  • Paypal
  • Moneygram
  • Bank Wire
fragt pris
  • DK shipping pris: 41.17 kr.
  • International shipping pris: 41.17 kr.
leveringstid
15-30 dage med gyldigt online tracking
vender tilbage
returnerer accepteret
køber beskyttelse
garanti på for modtagelsen eller penge tilbagebetaling
Sælger information

Solgt af handlavet

Medlem siden: 23.04.2015

Se flere varer fra denne sælger

Mere om varen
Etniske tibetanske dekoration, vil du modtage en af de modeller, der er vist på billedet, eller meget lignende. Smuk og elegant væg pynt med etnisk Tibetansk design. Der er tre designs her, herunder to af de samme design, men med forskellige farver. De er lavet af metal og alle de dekorationer og mønstre er blevet skåret på metal.
Anmeldelser

Din e-mail-adresse:

Spørgsmål: