#1559
Lot 4 etniske skåret halskæder smykker engros
Pris 144.10 kr.
Kategori
Halskæder
Status
Aktiv
Betalingsmetoder
  • Paypal
  • Moneygram
  • Bank Wire
fragt pris
  • DK shipping pris: 41.17 kr.
  • International shipping pris: 41.17 kr.
leveringstid
15-30 dage med gyldigt online tracking
vender tilbage
returnerer accepteret
køber beskyttelse
garanti på for modtagelsen eller penge tilbagebetaling
Sælger information

Solgt af handlavet

Medlem siden: 23.04.2015

Se flere varer fra denne sælger

Mere om varen
Lot 4 håndlavede halskæder, forskellige modeller. Disse er træ-hvid/beige tribal halskæder med store design. De omfatter træ-perler,andre accenter større end perler som dyrs tænder og former, firkanter osv., og små sølv perler. Efter en række af perler, jo større accenter har været sluttet til at lave et vedhæng design. Fire-halskæde designs er tilgængelige.
Anmeldelser

Din e-mail-adresse:

Spørgsmål: